Den Země v Jablunkově
Včeličky
S dětmi jsme se vydali do Městského lesa v Jablunkově na tradiční Den Země. Tentokrát na téma "Na statku". Děti měly možnost poznat hospodářská zvířata, vyzkoušely si dojení krávy na modelu a sledovaly ukázku stříhání ovcí. Blíže se seznámily s prací dřevorubce, poznávaly bylinky a jejich využití, navštívily policejní zázemí a prohlédly si zemědělské stroje. Součástí programu byly také různé soutěže a zábavné aktivity. Děti si odnesly spoustu zážitků