U pana včelaře
V úterý dopoledne jsme navštívili pana včelaře, který děti poutavou formou seznámil se životem včel. Vyprávěl jim o jejich významu pro přírodu, vysvětlil, jak vzniká med a představil včelařské pomůcky, bez kterých se při své práci neobejde. Na závěr si děti pochutnaly na sladké ochutnávce medu. Tímto děkujeme panu Vladku Czepcovi za ochotu a zajímavé vyprávění o životě včel. Děti si odnesly hezký zážitek